פנינה אני חייבת לומר לך שההדרכה הזאת מצילת חיים!
הייתי אובדת עצות בשבועות האחרונים בזמן המלחמה ועכשיו אני מרגישה שיש לי את הדרך!
תודה לך!

לצפייה בהדרכה לחצי Play כאן למטה

איך אני עוד יכולה לעזור לך?

הכירי את תכנית הדגל שלי
'דיוק מעשי'

אם את חולמת להכפיל או לשלש הכנסות ולהתחיל לנהל עסק שיודע להרוויח, השיטה שלי בול בשבילך!

לנהל עסק בישראל זה לא קשה, אך מורכב, וכדי להבין איך לעשות זאת צריך להבין את כל חלקי הפאזל שש להרכיב כדי שהעסק יעבוד, ירוויח, וידע לצמוח משנה לשנה.

אם את בעלת עסק רעבה, שלא מסתפקת ב10-15 אלף ש"ח בחודש, ויודעת שאת מסוגלת להרבה יותר אם רק היו לך את הכלים והליווי הנכון, הגעת למקום הנכון.

תמונה סמינר בוסט

הכירי את סמינר Business Boost

אני הולכת ללמד אותך את כל הטכניקות והכלים רבי העוצמה שעזרו לי ולבעלות עסקים נוספות מכל תחום לגייס בעשור האחרון אלפי לקוחות חדשים וליצור צמיחה עסקית שמתורגמת לכסף בחשבון העו"ש

בסמינר Business boost המטורף שהכנתי לך, אני הולכת לעבוד איתך על אבני היסוד של עסק שמשלש את ההכנסות שלו את הולכת לקבל כלים שיעזרו לך לצמוח!

הגדרה נכונה של סדר יום כדי לפנות זמן לדברים שבאמת חשובים בחיים שלך, ומבלי שדבר יבוא על חשבון השני, הפוך – שהעסק ימשיך לייצר לך כסף רק בסקיילים גדולים יותר – ולך תהיה הזדמנות סוף סוף ליהנות מהפירות של העסק שלך.

בעלות עסקים משתפות

נעים מאוד, פנינה סורסקי

מייסדת ומנכ"לית של בית הספר לעסקים אמיצים.
 מכשירה כבר 30 שנה נשות עסקים שבנו אימפריות עסקיות מצליחות ורווחיות, מהראשונות בזירת הליווי העסקי, מרימה עסקים מאפס למאה.
חתומה על הצלחות של חברות ועסקים רבים בענף הלימודים והמכללות. ניהלתי פרויקטים של מכירות במחזורים של מאות אלפי ש"ח ומומחית בבניית תודעה חסינת אש של בעלי העסקים עצמם, תוך ניתוב אנרגיות מחיסול פנימי לחישול עצמי ולעשייה מתמדת.
אני מלווה נשות עסקים בתכניות ליווי לעסקים אמיצים, מפעל של הדרכות ותכניות ליווי פרימיום, שנוגעות בכל רבדי העסק ושזכו לפידבקים מטורפים מאלפי בעלות ובעלי עסקים.  
תמונה עם כיתוב -אם עדיין לא הכרנו
דילוג לתוכן